Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Kouluttajat

 

WeCA ry:n koulutusohjaajat (talvikausi 2018):

 

Marianne Helander, helander.marianne @ gmail.com

Riina Pullinen, riina.pullinen @ gmail.com

Taru Nurmi, taru_5 @ netti.fi

Salla Siiskonen, salla.siiskonen @ gmail.com

Marjo Leander, leander.marjo @ gmail.com

Jenny Alatalo, jenny.alatalo @ gmail.com

Tanja Nummelin, taikapilven @ gmail.com

Anne Valli, anne.valli @ wippies.com

Annukka Peltomäki, annukka.majander @ gmail.com

Satu Halmela, satu.h.halmela @ gmail.com

Milia Mutka, miliamaria @ luukku.com

Carita Kuuskeri, carita.kuuskeri @ gmail.com

Marjo Alander, marjo.alander @ outlook.com

Jarno Hacklin, jhacklin @ hotmail.com

Leena Pohjaranta, leenapohjaranta @ gmail.com

Laura Honkanen, laura.honkanen @ dnainternet.net